1nowel.jpgkarmelka_puchar.pnglistopad.pngmarsz.pngslubowanie.png

„Dance Dance Dance”

Dzień 7 marca odbiegał od szkolnej rutyny dla młodzieży aktywnie działającej w szkolnej „Karmelce” oraz samorządzie uczniowskim. Te dwie organizacje uczniowskie integrowały się w  wraz z opiekunami w Warszawie. Wybrali się oni do studia telewizyjnego na nagranie trzeciego odcinka popularnego programu. Wyjazd zorganizowała pani Małgorzata Wysoczyńska.

„Dance dance dance” to nowe telewizyjne show taneczne, w którym sześć par rywalizuje, prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary prezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania ocenia energetyczne jury: popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody, tancerz i choreograf Robert Kupisz.

Uczestnikami programu są idole nastolatków i osobowości świata mediów, m.in Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio. Przy realizacji widowiska wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przenoszą się w magiczną scenerię.

Uczniowie mieli wyjątkową okazję podejrzeć kulisy produkcji tego niezwykłego programu a w przerwach zdobyć autograf i pamiątkowe zdjęcie zarówno z tancerzami, jurorami, jak i prowadzącymi: Barbarą Kurdej-Szatan i Tomaszem Kammelem.  Największe jednak emocje budziła możliwość dopingowania gwiazd. Występujący byli świetnie przygotowani, zaprezentowali swoje zdolnościami taneczne i zachwycili publiczność, co potwierdziły gorące reakcje i aplauz. Uczniowie byli też miło zaskoczeni sympatią i życzliwością ze strony jurorów, którzy dostrzegli grupę z Lubartowa i bawili się wspólnie z młodzieżą podczas konkursu tańczenia macareny, a fotorelacje zamieszczali  na gorąco na portalach społecznościowych.  Ten odcinek programu będzie można obejrzeć w telewizji w sobotę.

Małgorzata Machnikowska

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©