1nowel.jpgkarmelka_puchar.pnglistopad.pngmarsz.pngslubowanie.png

DOBRY WYSTĘP NASZEJ SZTAFETY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W "MISTRZOSTWACH REJONU I POWIATU"

W dniu 27 września br. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Leszkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003-2005).

W zawodach naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni na podstawie sprawdzianów biegowych przeprowadzonych na zajęciach wychowania fizycznego. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się nasza sztafeta chłopców, która w Powiecie zajęła I miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Rejonu. Zawody te odbyły się w dniu 8 października br. także w Leszkowicach. Wśród 8 startujących szkół (po 2 najlepsze sztafety z eliminacji powiatowych) nasi reprezentanci zajęli IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

Kamil Bodzak, Dawid Koc, Patryk Lipiński, Bartłomiej Marciniak, Dominik Mirosławski, Jakub Sykut, Mikołaj Ścibiorski, Filip Musiński (powiat), Bartłomiej Różyk (rejon).

Opiekunem sztafety był Arkadiusz Smolarz

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©