1nowel.jpgkarmelka_puchar.pnglistopad.pngmarsz.pngslubowanie.png

Europejski Tydzień Pieniądza

Zakończyła się trzecia edycja europejskiego projektu European Money Week, organizowanego przez Europejską Federację Bankową. Celem projektu jest popularyzacja świadomego korzystania z usług finansowych i edukacji ekonomicznej społeczeństwa. W Polsce koordynatorem działań jest Związek Banków Polskich.

Z tej okazji przedstawiciele zarządów i pracowników banków partnerskich spotykali się z uczniami w wybranych szkołach. 20 marca br. takie spotkanie odbyło się w naszej szkole. Uczestniczyli w nim uczniowie z grupy zaangażowanej w działania Programu TalentowiSKO oraz ubiegłoroczni członkowie SU „Karmelka”.

Pan Mirosław Gajewski – Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Lubartowie wraz z Panią Magdaleną Dziewanowską-Unkiewicz – pracownikiem Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu, przybliżyli uczniom wiedzę nt. bankowości, pracy bankowca, jego codziennych obowiązków, biznesowego "dresscode" oraz samego Banku Spółdzielczego w Lubartowie. Warto dodać, że zostaliśmy zaproszeni na wizytę do banku, gdzie młodzież będzie mogła zobaczyć na czym polega praca bankowca "od wewnątrz".

Małgorzata Wysoczyńska

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©