1nowel.jpgkarmelka_puchar.pnglistopad.pngmarsz.pngslubowanie.png

Etap powiatowy turnieju wiedzy pożarniczej rozstrzygnięty

To już XIX Eliminacje Powiatowe 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się 22 marca 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego naszego miasta.

Naszą szkołę reprezentował Kacper Niedbalski uczeń klasy IIIa oddziału gimnazjalnego.

Turniej na szczeblu powiatowym przebiegał dwuetapowo, w pierwszej części uczniowie rozwiązywali test zawierający 30 pytań jednokrotnego wyboru. Druga część to cztery pytania otwarte i to ta część turnieju zdecydowała o zwycięzcach poszczególnych grup wiekowych.

Po części pisemnej trzy osoby z największą liczbą zdobytych punktów w danej grupie wiekowej przystąpili do drugiego etapu czyli odpowiedzi na cztery wylosowane pytania

W grupie najmłodszej najlepiej odpowiadał Krzysztof Domiński SP Skrobów, w grupie drugiej tzn. klasy VII i oddziały gimnazjalne Bartłomiej Pękala SP Niedźwiada, a w grupie trzeciej Jan Ślifirczyk z II LO Lubartów i to te osoby będą reprezentować nasz powiat na województwie.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dla pierwszej trójki z każdego poziomu sponsorzy ufundowali atrakcyjne nagrody.

Marek Goleń

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©